آب ناجی زندگی است .صرفه جویی در بخش کشاورزی تنها راه نجات از بحران .قطرات آب در طبیعت مانند قظرات خون در رگ .نحات آب هدیه ی زندگی به آیندگان است دستگاههای اجرایی ملی و استانی مکلف به تامین اعتبار پروژه های آبی - ناجیان آب کشاورزی
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
 
ناجیان آب کشاورزی
همه باهم حیات را به زمین برگردانیم
تهران  - خبرگزاری کشاورزی ایران

گروه: مجلس

دستگاههای اجرایی ملی و استانی مکلف به تامین اعتبار از محل برنامه ساماندهی اراضی کشاورزی به نسبت 85 سهم دولت و 15 درصد سهم بهره برداران شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایانا، نمایندگان مجلس در ادامه بررسی لایحه بودجه سال 90 با تصویب ماده 32 این لایحه، دستگاههای اجرایی ملی و استانی را مکلف کرده اند با توجه به شاخصهای بخش کشاورزی هر شهرستان، عملیات آب و خاک و آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی دارای آب تامین شده را از محل اعتبار برنامه ساماندهی اراضی کشاورزی تامین کند.

بر اساس این گزارش، ردیف اعتبار برنامه ساماندهی اراضی شماره 000/15240 به نسبت 85 درصد سهم دولت و 15 درصد سهم بهره بردار به اجرا در خواهد آمد.

همچنین نمایندگان مجلس در ادامه بررسی این لایحه در بندهای اصلاحی با افزایش پنج هزار میلیارد ریالی بودجه صندوقهای بیمه محصولات کشاورزی مخالفت کردند.

دکتر لاریجانی در پاسخ به نماینده پیشنهاد دهنده این بند اصلاحی گفت: نمایندگان در جزء 17 لایحه بودجه، مبلغ پنج میلیارد دلار برای تقویت صندوقهای بیمه و حمایت از توسعه در بخش کشاورزی اختصاص دادند که نگرانی کمیسیون کشاورزی را مرتفع می کند./

 

خبرنگار: فاطمه مهردادیانسه‌شنبه 13 اردیبهشت‌ماه سال 1390 :: 05:00 ق.ظ ::  نویسنده : ناجیان آب
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 118614

                    
 
 
 
log